OBOSTRANO LEPLJIVA TRAKA 1.5MX19MM BL
Šifra artikla: 424120
549 RSD/KOM
Rok isporuke: 2-6 radnih dana
Rok isporuke 2-6 radnih dana
Rok za reklamaciju: do 14 dana
Rok za reklamacije do 14 dana
Opis proizvoda:
Obostrano lepljiva traka Bison 1.5m x 19mm. Ova dvostrana samolepljiva traka je brza i laka za upotrebu, korisna je kao instalaciona traka za enterijer. Sa njom možete lako pričvrstiti ogledalo, zalepiti držač sapuna, plastične nosače i sl, svakako na glatke površine pločica, stakla, metala, plastičnog laminata..
Specifikacija
  • Tip Traka obostrana samolepljiva
    Namena Lepljenje
    Širina 19mm
    Dužina 1.5m
    Dimenzija 1.5mx 19mm
    Masa 0.2kg
Opis
Dostupnost u radnji
Deklaracija
  • Proizvodjač BOLTON SERBIA D.O.O.
    Uvoznik BOLTON SERBIA D.O.O.
    Zemlja porekla Srbija
Često gledano zajedno
Šifra artikla: 402971
OBOSTR.LEPLJIV.TRAKICE MEGA
399 RSD/KOM
OBOSTR. LEPL TRAKA 10M PROFI
679 RSD/KOM
IZOLIR TRAKA 20M 19MM CRVENA
329 RSD/KOM
IZOLIR TRAKA 20M 19MM BELA
329 RSD/KOM
TRAKA LEPLJIVA OBOSTRANA PENA
179 RSD/KOM
BISON TAPE SNAŽNA LEPLJIVA TRAKA 10MX50MM
549 RSD/KOM
TRAKA OBOSTRANO LEPLJIVA 20MM X 2m
349 RSD/KOM
TRAKA OBOSTRANO LEPLJIVA 30MM X 2m
449 RSD/KOM
Pregledani proizvodi
OSVEŽIVAČ KLIMA BLUE OCEAN
249 RSD/KOM
ŠTUCNA FI 200mm POCINKOVANA